KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145081
nr 1414 5081
Polscar Lajos, modell. Signerad. Olja på duk, 39x78cm, yttermått inklusive ram: 55x95cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:18:52
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr